Parteneriat strategic în domeniul sănătății: Doi miniștri români la sediul Băncii Mondiale din Washington
Discuțiile au avut ca subiect continuarea reformelor în sistemul de sănătate, digitalizarea serviciilor medicale, intensificarea investițiilor în infrastructură și dezvoltarea de parteneriate...

